Hybrid Fuzz: یک پدال فاز با ویژگی‌هایی جالب از MXR

پدال فاز ام ایکس آر Hybrid Fuzz

آیا به دنبال افزودن یک پدال فاز متفاوت به پدال‌بورد خود هستید؟ محصول جدید شرکت MXR می‌تواند گزینه‌ای بسیار جذاب برای شما باشد.

روز گذشته، بخش کاستم شاپ شرکت MXR، از برندهای زیرمجموعه شرکت دانلوپ (Dunlop)، از یک پدال فاز جدید به نام Hybrid Fuzz پرده برداشت که ویژگی‌هایی جالب در خود دارد.

طبق گفته MXR، پدال Hybrid Fuzz می‌تواند صدای خشن و سنگین ترانزیستورهای سیلیکونی را در کنار صدای گرم و ملایم ترانزیستورهای ژرمانیومی، در قالب یک مدار واحد به کاربر ارائه کند. این امر بازه تُنالی بسیار وسیع به این پدال می‌بخشد.

برای تغییر حالت عملکرد و ترانزیستور مورد استفاده Hybrid Fuzz، تنها کافیست تا ناب موسوم به Fuzz آن را بچرخانید؛ به این صورت، می‌توانید به هر دو ترانزیستور و ترکیب‌هایی بی‌شمار از آنها دسترسی داشته باشید و تن فاز مورد نظر خود را به‌آسانی تولید کنید. این پدال می‌تواند تنی مناسب برای بازه‌ای وسیع از سبک‌های موسیقی، از موسیقی‌های سایکدلیک راک دهه شصت میلادی تا موسیقی متال معاصر و مدرن تولید کند و می‌توان گفت که گزینه‌ای ایده‌آل برای تمامی نوازندگان است. البته این جملات، گفته‌های شرکت سازنده در مورد Hybrid Fuzz هستند و باید برای تجربه عملکرد حقیقی آن و صحت‌سنجی این ادعاها، تا زمان عرضه رسمی این محصول به بازار و بررسی آن توسط نشریات معتبر منتظر ماند.

پدال فاز MXR Hybrid Fuzz

در بخش ظاهر، MXR Custom Shop Hybrid Fuzz از یک شاسی کوچک و ساده برخوردار است که به یک طراحی بسیار زیبا و نفیس از استودیوی طراحی One Horse Town مزین است. این نقش‌و‌نگار منحصر‌به‌فرد، ظاهری بسیار زیبا به این دستگاه بخشیده است که حتی اگر به یک پدال فاز جدید نیز نیازی نداشته باشید، ممکن است که به دلیل همین طراحی ویژه، برای خریداری آن وسوسه شوید!

پدال فاز ام ایکس آر Hybrid Fuzz از تاریخ ۲۶ ژوئن سال جاری به بازار جهانی عرضه خواهد شد. قیمت اعلام‌شده برای این محصول، ۱۶۹٫۹۹ دلار است که آن را در میان پدال‌های نسبتاً گران‌قیمت قرار می‌دهد.

منبع: Guitar
نویسنده: Crystal Koe
مترجم: امیر تولی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *