بررسی و تست پدال اوردرایو NUX Ace of Tone

در این ویدیو، آیدین حسن‌زاده، پدال اوردرایو Ace of Tone از کمپانی NUX را بررسی می‌کند و آن را از وجوه مختلف مورد آزمون قرار می‌دهد.

این پدال اوردرایو، بهترین ویژگی‌های دو مدل تحسین‌شده شرکت نیواکس، یعنی Tubeman MKII و Morning Star را در قالب یک بدنه خوش‌ساخت و مستحکم در اختیار شما می‌گذارد. به‌عبارت دیگر، این پدال شامل دو اوردرایو استثنایی می‌شود که بر اساس مدار پدال‌های افسانه‌ای Ibanez Tube Screamer و Marshall Bluesbreaker طراحی شده‌اند و شما می‌توانید هم به‌صورت جداگانه و هم به‌صورت ترکیبی از آنها استفاده کنید و به گستره بی‌نظیری از تُن‌های جذاب دسترسی داشته باشید.

از دیگر ویژگی‌های NUX Ace Of Tone می‌توان به حالات FAT و SHINE برای تقویت فرکانس‌های بیس یا فرکانس‌های تربل (بنا بر نوع اوردرایو انتخاب‌شده)، امکان انتخاب از میان دو حالت بای‌پَس سیگنال (Buffer-Bypass یا True-Bypass)، بدنه مستحکم و خوش‌ساخت و امکان اتصال فوت‌سوییچ اشاره کرد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق‌تر در مورد پدال NUX NDO-5 Ace of Tone Dual Overdrive، لطفاً به صفحه این محصول مراجعه کنید.

شایان ذکر است که شما می‌توانید از طریق بخش «آکادمی» در وب‌سایت گیتار ایران یا کانال آپارات گیتار ایران، به مجموعه بسیار بزرگی از ویدئوهای بررسی محصول و آموزش گیتار، یوکللی، درامز، تئوری موسیقی و تولید موسیقی دسترسی داشته باشید.

۷,۹۰۰,۰۰۰ تومان
۵,۶۰۰,۰۰۰ تومان
۵,۹۵۰,۰۰۰ تومان
۴,۶۵۰,۰۰۰ تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *