دو کیس یورورَک جدید از Moog

چندی پیش و زمانی که شرکت Moog از سینتی سایزر کوچک و مقرون‌به‌صرفه Mavis رونمایی کرد، بسیاری از مجلات تخصصی و بررسی‌کنندگان، صدای جذاب و ارزش قیمتی بالای آن را تحسین کردند؛ اما همگی آنها به یک نکته غیرمعمول در مورد این محصول اشاره کردند. پچ‌بی تمامی سینت‌های یورورَک ۶۰HP موگ مانند Subharmonicon ،Mother-32 و DFAM، در سمت راست بدنه آنها قرار دارد؛ اما در Mavis، این بخش در سمت چپ بدنه تعبیه شده است. برخی از متخصصین معتقد بودند که دلیل این طراحی این است که بتوان Mavis را در کنار Mother-32 در یک رک ۱۰۴HP جای داد.

اما قضیه به این سادگی نبود. Mavis به‌خوبی در کنار Mother-32 در کیس ۱۰۴HP موگ جای می‌گرفت؛ اما از آنجا که این کیس در خود منبع تغذیه نداشت، کاربر نمی‌توانست Mavis را به‌صورت مستقیم با استفاده از آن راه‌اندازی کند و برای روشن کردن این سینت در این رک، نیاز به یک ماژول پاور ۴HP بود.

کیس موگ یورورک

حال به نظر می‌رسد که موگ از این مسئله آگاه شده و از نسخه‌ای جدید از کیس‌های یورورک ۶۰HP و ۱۰۴HP خود رونمایی کرده است که به منبع تغذیه داخلی مجهز هستند. با استفاده از این کیس‌های جدید، دیگر نیاز نخواهد بود تا فضای کیس خود را با یک یونیت پاور اشغال کنید و می‌توانید به کمک آنها، Mavis و Mother-32 را به‌آسانی در کنار هم قرار داده و به‌صورت یکپارچه از این دو سینت استفاده کنید.

ده سوکت برق ۱۶ پین در پشت هر یک از این کیس‌ها تعبیه شده است که می‌توان با اتصال ماژول‌های یورورک به آنها، نیروی مورد نیاز تمامی آنها را به‌صورت یکپاچه تأمین کرد و همچنین آنها را به وسیله سوییچ خاموش/روشن موجود در پشت کیس نیز به‌صورت همزمان خاموش یا روشن کرد. این کیس‌ها نیز مانند محصولات مشابه قبلی از کمپانی موگ، همراه با پیچ‌ها و مهره‌های لازم جهت نصب و راه‌اندازی سینت‌ها بر روی رک عرضه می‌شوند.

کیس موگ یورورک

این کیس‌های یورورک، بدنه‌ای از جنس آلومینیوم دارند و در اطراف خود، به صفحاتی چوبی مزین شده‌ند. همچنین طراحی این محصولات جدید به‌صورت زاویه‌دار است و می‌توان آنها را به رک‌های قبلی موگ نیز متصل کرد.

با استفاده از کیس‌ ۶۰HP، می‌توان یکی از سینت‌های موگ مانند Mavis را در کنار ماژول‌هایی کوچک‌تر نصب کرد و از آنها به‌صورت یکپارچه استفاده کرد؛ اما مدل ۱۰۴HP، دو سینتی‌سایزر یورورک بزرگ را به‌صورت همزمان در خود جای می‌دهد.

مدل ۶۰HP با قیمت ۲۹۹ دلار و مدل ۱۰۴HP با قیمت ۳۴۹ به فروش می‌رسند.

کاورهای محافظ

کیس موگ یورورک

اما علاوه بر محصولات مذکور، شرکت موگ از کاورهای جدیدی نیز رونمایی کرده است که از سینت‌های شما در برابر گرد‌وغبار و رطوبت محافظت می‌کنند. موگ این کاورها را در دو اندازه عرضه کرده است که یکی برای سینت‌های بزرگ‌تر مانند Matriarch و Grandmother مناسب است و دیگری، برای ستاپ‌های یورورک دو و سه طبقه.

این کاورها از پارچه مقاوم Ballistic Cordura ساخته شده‌اند که استحکام بسیار بالا و خاصیتی آب‌گریز دارد. داخل آنها نیز با اسفنج‌هایی بسیار نرم پر شده است تا مقاومت بالایی در برابر ضربات ملایم داشته باشند. به لطف فضای داخلی زیاد این کاورها، می‌توانید سینت‌های خود را را بدون جداسازی هیچ بخشی (حتی کابل‌های پچ)، درون آنها جای دهید.

قیمت این محصول، بسته به اندازه آن، از ۳۹ دلار آغاز می‌شود.

منبع: Gear News
مترجم: امیر تولی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *