همکاری فندر و رنگلر در ساخت یک مجموعه کیس و استرپ گیتار از جنس دنیم

Fender x Wrangler

شرکت فندر، برای باری دیگر تصمیم گرفته است که در همکاری با شرکت تولید پوشاک رنگلر (Wrangler)، یک سری محصول جدید و جذاب تولید کند. این محصولات که در ساخت آنها از پارچه دنیم استفاده شده است، شامل یک هارد کیس و چند استرپ گیتار می‌شوند و حس‌وحال دهه هفتاد میلادی را تداعی می‌کنند.

فندر و رنگلر، سال پیش نیز طی یک همکاری موفق، به تولید لباس‌هایی پرداختند که با الهام از میراث و محصولات فندر طراحی شده بودند و با هدف کم کردن فاصله جهان موسیقی و مد خلق شده بودند. این بار، این دو برند تصمیم گرفته‌اند که تکیه خود را بر میراث پنجاه ساله رنگلر بگذارند و چند هارد کیس گیتار و استرپ گیتار تولید کنند که در ساخت آنها از پارچه دنیم مورد استفاده در محصولات رنگلر بهره گرفته شده است.

کیس گیتار فندر

جذاب‌ترین حاصل این همکاری، یک کیس گیتار الکتریک به نام Fender x Wrangler Denim Case است که بخش خارجی آن با پارچه دنیم مشکی یا آبی پوشیده شده است. این کیس‌ برای استرتوکسترها و تلکسترهای فندر مناسب است و حتی روی آن جیب‌هایی برای قرار دادن پیک و لوازم جانبی کوچک در نظر گرفته است.

پس از این کیس دیدنی، به استرپ‌های Fender X Wrangler می‌رسیم که تنوع زیادی دارند تا با سلیقه‌های مختلف سازگار باشند.

مجموعه استرپ‌ Fender X Wrangler، سه مدل ساخته‌شده از دنیم آبی، دو نمونه ساخته‌شده از دنیم مشکی و دو نمونه خاص و مزین به طرح بته‌جقه (Paisley) را در بر می‌گیرد که مدل Paisley قیمت بالاتری از مدل‌های عادی دارد.

استرپ گیتار فندر

علاوه بر این کیس‌ها و استرپ‌ها، یک بسته هشت عددی پیک گیتار نیز توسط فندر تولید شده است که طبیعتاً در ساخت آنها از پارچه استفاده نشده است و تنها نام Wrangler بر روی آنها نقش بسته است.

Richard Bussey، مدیر بخش لوازم جانبی فندر در مورد این همکاری می‌گوید: «تلفیق المان‌های آشنای محصولات رنگلر با لوازم جانبی چون کیس گیتار، استرپ و پیک، تجربه‌ای هیجان‌انگیر بود. امیدواریم که این مجموعه جدید، نوازندگان و موسیقی‌دوستان و دیگر افراد را تشویق کند که المان‌های منحصربه‌فرد را با استایل شخصی خود ترکیب کنند.»

هارد کیس Fender x Wrangler Denim Case Stratocaster/Telecaster با قیمت ۲۴۹ دلار، استرپ‌‌‌ Fender x Wrangler Denim Strap با قیمت ۴۹.۹۹ دلار، استرپ‌ Fender x Wrangler Ripped Paisley Denim Strap با قیمت ۸۹.۹۹ دلار و بسته پیک Fender x Wrangler Celluloid Picks با قیمت ۹.۹۹ دلار به بازار عرضه شده است و همگی آنها از امروز قابل خریداری هستند.

منبع: Guitar.com
نویسنده: Liberty Dunworth

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *