رونمایی فندر از چند استند گیتار و امپ جذاب

استند گیتار و امپ فندر

شرکت معظم فندر (Fender) و برندهای زیرمجموعه آن، سال میلادی ۲۰۲۴ را به شکلی باشکوه و با رونمایی از چندین و چند محصول جدید آغاز کردند. این شرکت تنها در عرض چند روز، از چندین گیتار الکتریک و بیس پرده برداشته است و محصولاتی جالب همچون یک کنترل‌کننده پدال‌بورد خلاقانه به نام Switchboard را نیز به بازار عرضه کرده است.

حال و پس از معرفی این مجموعه بزرگ، فندر از یک سری نفیس از استندهای گیتار و امپ نیز رونمایی کرده است که می‌توانید گیتار جدید خود از این برند را بر روی آنها قرار دهید و جلوه ظاهری مضاعفی به ساز ارزشمند خود ببخشید!

شرکت فندر درباره استندهای جدید خود چنین گفته است: «این مجموعه جدید از استندها که با استفاده از موادی بسیار باکیفیت ساخته شده‌اند، راهی زیبا و کاربردی برای به نمایش گذاشتن سازها و امپلیفایر هستند و می‌توانند فضای خانه و استودیوی شما را به سطحی جدید از زیبایی برسانند.»

چنین ادعاهایی در مورد یک مجموعه استند توسط شرکتی همچون فندر جالب است؛ اما باید در نظر داشته باشید که این استندها از چوب خالص ساخته شده‌اند و قیمتی بالاتر از استندهای معمول دارند. بنابراین اگر به دنبال یک پایه گیتار ساده و اقتصادی، تنها برای قرار دادن ساز خود بر روی آن و نگهداری از آن هستید، این محصولات برای شما مناسب نیستند. این استندها علاوه بر نگهداری از گیتار شما، جنبه زیبایی و دکور نیز دارند.

در ادامه، نگاهی اجمالی به هر یک از محصولات سری Deluxe Wooden خواهیم داشت:

Deluxe Wooden Amplifier Stand

استند امپلیفایر فندر Deluxe Wooden Amplifier Stand

استند امپلیفایر Deluxe Wooden که به سبک مدرن طراحی شده است، به یک فینیش نفیس به رنگ گردویی مزین است و بخش قرارگیری امپ در آن با فوم EVA پوشیده شده است تا هیچ‌یک از تجهیزات، هنگام قرارگیری در آن دچار خوردگی نشوند. طبق گفته فندر، این استند می‌تواند وزنی معادل با ۱۰۰ پوند (حدود ۵۰ کیلوگرم) را تحمل کند؛ اما با توجه به ساختار Deluxe Wooden Amplifier Stand، به نظر ما بهتر است که یک امپ دیجیتال که وزنی کمتر از امپ‌های آنالوگ دارد بر روی آن قرار گیرد.

امپ بر روی این استند با زاویه‌ای ۱۵ درجه‌ای از زمین قرار می‌گیرد که به عملکرد صوتی آن و رسیدن صدای آن به شکلی بهینه به گوش نوازنده کمکی شایان می‌کند. همچنین یک کشو نیز در زیر محل قرارگیری امپلیفایر تعبیه شده است که می‌توان از آن برای قرار دادن لوازم جانبی و انواع تجهیزات کوچک استفاده کرد.

قیمت Fender Deluxe Wooden Amp Stand حدود ۳۰۰ دلار است.

Deluxe Wooden 3-Tier Guitar Stand

پایه گیتار فندر Deluxe Wooden 3-Tier Guitar Stand

محصول دوم این رونمایی که به آن می‌پردازیم، یک استند با قابلیت نگهداری از سه گیتار است.

Deluxe Wooden 3-Tier Guitar Stand که همانند محصول قبلی از طراحی مدرن و فینیشی گردویی برخوردار است، می‌تواند سه گیتار را به شکلی بسیار مستحکم در خود قرار دهد و طبق آزمایش‌های انجام‌شده توسط فندر نیز هیچ صدمه‌ای به فینیش ساز شما نخواهد زد.

شرکت فندر این استند گیتار زیبا و کاربردی را با قیمت ۹۹ دلار به فروش خواهد رساند که قیمتی بسیار مناسب برای محصولی با این ظاهر نفیس است.

Deluxe Wooden Hanging Guitar Stand

پایه گیتار فندر Deluxe Wooden Hanging Guitar Stand

و اما آخرین محصول این مجموعه، یک پایه گیتار زیباست که طراحی متفاوتی از سایر مدل‌های این سری دارد و گیتار را از زیر هداستاک به‌صورت معلق در خود نگه می‌دارد. طبق گفته شرکت فندر، Deluxe Wooden Hanging Guitar Stand می‌تواند اکثر گیتارهای آکوستیک، الکتریک و بیس را به شکلی باثبات در بخش نگهدارنده خود حفظ کند و آنها را به شکلی برازنده به نمایش بگذارد.

این استند نیز همانند سایر محصولات این سری، بدنه‌ای تمام‌چوبی دارد که با فینیشی به رنگ گردویی پوشیده شده است و به شکلی تخصصی مورد آزمایش قرار گرفته است تا به فینیش گیتار صدمه نزند. بخش قرارگیری ساز در این محصول نیز با لاستیک‌هایی ضخیم پوشیده شده است تا گیتار را به شکلی مستحکم و ایمن در خود نگه دارد و به آن لطمه نیز نزند.

قیمت پایه گیتار فندر Deluxe Wooden Hanging Guitar Stand حدود ۱۳۰ دلار اعلام شده است و از امروز در بازار جهانی قابل خریداری است.

منبع: Guitar World
نویسنده: Jackson Maxwell

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *