عرضه میدی کنترلر MiniLab 3 در یک رنگ جدید توسط آرتوریا

عرضه میدی کنترلر MiniLab 3 در یک رنگ جدید توسط آرتوریا

امروز، شرکت فرانسوی آرتوریا (Arturia) از عرضه میدی کنترلر تحسین‌شده MiniLab 3 در یک رنگ جدید و جذاب خبر داد. این رنگ سفید که Alpine White نام دارد، ظاهری بسیار شیک به MiniLab 3 می‌بخشد و قطعاً به مذاق بسیاری از افراد خوش خواهد آمد. نکته جالب اینکه در این نسخه خاص، تمامی کلاویه‌ها نیز به رنگ سفید هستند و خبری از کلاویه‌های سیاه‌‌و‌سفید در آن نیست.

اما به جز رنگ، نسخه تمام‌سفید MiniLab 3 هیچ تفاوتی با نسخه‌های معمولی خود ندارد و دقیقاً از همان ویژگی‌ها و مشخصات برخوردار است.

همچون نسخه عادی، MiniLab 3 Alpine White به یک کیبورد دو-اکتاو (۲۵ کلید)، هشت اِنکودر روتاری، چهار فِیدر، هشت پد حساس به میزان ضربه و فشار و نوار لمسی پیچ بِند و ماژولیشن مجهز است.

این میدی کنترلر کوچک، سازگاری بی‌نقصی با نرم‌افزار آرتوریا Analog Lab دارد و از طریق انکودر اختصاصی تعبیه‌شده در روی دستگاه، می‌توان در میان پریست‌های نرم‌افزار مذکور به جستجو پرداخت و تنظیمات آنها را تغییر داد. به‌علاوه، بر اساس گفته شرکت سازنده، MiniLab 3 امکان کنترل پارامترهای مختلف در نرم‌افزارهای آهنگسازی (DAW) را نیز به کاربر می‌دهد و می‌تواند روند تولید موسیقی را به شکلی قابل توجه تسهیل کند.

میدی کنترلر آرتوریا MiniLab 3 Alpine White

نسخه تمام‌سفید این میدی کنترلر، همچون مدل‌های مشکی‌رنگ و سفیدرنگ معمولی، به همراه یک بسته نرم‌افزاری جامع متشکل از Analog Lab Intro، نرم‌افزار آهنگسازی Ableton Live Lite، شبیه‌سازهای پیانو UVI Model D و Native Instruments The Gentleman و اشتراک محدود Melodics و Loopcloud به دست خریدار می‌رسد.

از دیگر ویژگی‌های MiniLab 3 می‌توان به خروجی MIDI، پورت USB-C، ورودی پدال اکسپرشن/فوت‌سوئیچ، آرپژیاتور داخلی، نمایشگر کوچک، دو قابلیت‌ الهام‌بخش Hold و Chord، وزن بسیار کم (حدود ۱.۵ کیلوگرم)، ابعاد جمع‌وجور و سازگاری با ویندوز و Mac OS اشاره کرد.

میدی کنترلر آرتوریا MiniLab 3 Alpine White در تعداد محدود تولید خواهد شد و از هفته دیگر، با قیمتی در حدود صد یورو قابل خریداری است.

منبع: Sound On Sound و Arturia

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *