آموزش یوکللی: مقدمه

یوکللی یا اوکوله‌له، در قرن نوزدهم میلادی در هاوایی ابداع شد و در اوایل قرن بیستم، به سازی محبوب در آمریکا بدل شد. در سال‌های اخیر، محبوبیت این ساز دوست‌داشتنی رشد چشمگیری داشته است. شاید بتوان گفت که روزگار ما، بهترین زمان برای شروع نوازندگی یوکللی است؛ زیرا می‌توان با پرداخت هزینه‌ای نه‌چندان زیاد، یک یوکللی خوش‌صدا و خوش‌ساخت تهیه کرد و منابع متعددی نیز برای آموزش این ساز در دسترس هستند. از سوی دیگر، یادگیری و نواختن یوکللی ساده است و هر کسی می‌تواند با کمی آموزش و تمرین، به نواختن آهنگ‌هایی جذاب با این ساز بپردازد.

منابع بسیاری در زمینه آموزش یوکللی در اینترنت وجود دارند؛ اما در بسیاری از آنها، اشتباهاتی به چشم می‌خورد که رسیدن به مقصد را کمی دشوار می‌کنند.

به همین دلیل، گیتارایران اقدام به تولید یک مجموعه ویدئوی آموزشی جامع و کاربردی در مورد نوازندگی یوکللی کرده است. در این مجموعه، امیر مهرپویا، اصول نوازندگی یوکللی را به‌صورت بسیار ساده بیان می‌کند.

حتی اگر هیچ دانشی در زمینه تئوری موسیقی و نوازندگی ندارید و علاقه دارید که نواختن یوکللی را از صفر آغاز کنید، پیشنهاد می‌کنیم با ما همراه شوید و سفری هیجان‌انگیز در جهان موسیقی را آغاز کنید.

شما می‌توانید قسمت اول دوره آموزش یوکللی را در این صفحه مشاهده کنید.

۸,۶۵۰,۰۰۰ تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *