بررسی گیتار الکتریک Squier Sonic Stratocaster

در این ویدیو، گیتار الکتریک Sonic Stratocaster از شرکت اسکوایر را مورد بررسی و آزمون قرار می‌دهیم.

Squier Sonic Stratocaster یک گیتار الکتریک مقرون‌به‌صرفه و کاربردی است که بر اساس استرتوکسترهای افسانه‌ای دهه‌های ۱۹۵۰ و ۱۹۶۰ ساخته شده است و گزینه‌ای ایده‌آل برای یادگیری و نواختن سبک‌های گوناگون به شمار می‌آید. Sonic Stratocaster از تمام ویژگی‌های کلاسیکی که استرت را به یکی از دوست‌داشتنی‌ترین سازهای تاریخ تبدیل کرده‌اند، برخوردار است و یک انتخاب بی‌نظیر برای ورود به خانواده فندر محسوب می‌شود.

در بخش پیکاپ، این گیتار الکتریک به سه پیکاپ سینگل کویل سرامیکی مجهز است که صدایی شفاف، پویا، غنی و گوش‌نواز ارائه می‌کنند و برای نوازندگی در سبک‌های مختلف، از جمله راک و بلوز مناسب هستند. این پیکاپ‌ها از طریق یک سوییچ پنج-حالته، دو ناب تُن و یک ناب ولوم، تنظیم و کنترل می‌شوند.

به‌علاوه، سانیک استرتوکستر دارای ترمولو بریج Vintage-Style Synchronized است که ارائه‌کننده ظاهر و عملکردی شبیه به نسخه‌های مربوط به دهه‌های پنجاه و شصت میلادی است.

از دیگر شاخصه‌های این گیتار الکتریک می‌توان به طول اسکیل ۲۵.۵ اینچ، بدنه خوش‌تراش از چوب پاپلار، دسته C-شکل از چوب افرا، ریدیس (شعاع) فینگربورد ۹.۵ اینچ، ۲۱ فرت Narrow Tall، اینلِی‌های نقطه‌ای و تیونرهای خوش‌ساخت اشاره کرد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اسکوایر Sonic Stratocaster، لطفاً به صفحه این محصول مراجعه کنید.

شایان ذکر است که شما می‌توانید از طریق بخش «آکادمی» در وب‌سایت گیتار ایران یا کانال آپارات گیتار ایران، به مجموعه بسیار بزرگی از ویدئوهای بررسی محصول و آموزش گیتار، یوکللی، درامز، تئوری موسیقی و تولید موسیقی دسترسی داشته باشید.

۱۷,۶۰۰,۰۰۰ تومان
۱۷,۶۰۰,۰۰۰ تومان
۱۷,۴۵۰,۰۰۰ تومان
۱۷,۸۰۰,۰۰۰ تومان

1 thoughts on “بررسی گیتار الکتریک Squier Sonic Stratocaster

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *