بررسی و تست گیتار الکتریک Schecter Reaper-6 FR

در این ویدیو، آیدین حسن‌زاده، گیتار الکتریک Schecter Reaper-6 FR را بررسی می‌کند و سپس آن را مورد آزمون قرار می‌دهد.

Reaper-6 FR یک گزینه عالی برای نواختن سبک‌هایی چون راک و متال است و صدای طوفانی، ظاهر مدرن و راحتی بی‌نظیری را به نوازنده ارائه می‌کند.

بدنه خوش‌تراش شکتر Reaper-6 از چوب swamp ash و تاپ خیره‌کننده آن از چوب پاپلار ساخته شده است تا سازی با ظاهر استثنایی و صدایی گرم و متوازن پدید آید. ترکیب طراحی بی‌نقص بدنه با دسته باثبات ساخته‌شده از پنج لایه چوب افرا (maple) و گردو، فینگربورد روان از چوب آبنوس، ۲۴ فرت اکسترا جامبو و تراش حساب‌شده محل اتصال دسته به بدنه، منجر به خلق گیتاری شده است که هر نوازنده تکنیکی و سخت‌گیری را به وجد می‌آورد.

این گیتار الکتریک به دو پیکاپ هامباکر Diamond Decimator مجهز است که با خروجی بسیار قدرتمند خود می‌توانند یک آتش‌بازی موسیقایی به راه بیندازند و در عین حال، به لطف بهره‌مندی از قابلیت کویل-اسپلیتینگ و ارائه صدای پیکاپ‌های سینگل کویل، در طیف وسیعی از سبک‌ها خودنمایی کنند.

ترکیب موارد اشاره‌شده با مشخصه‌های دیگری چون ترمولو بریج Floyd Rose 1500، تیونرهای باکیفیت، تعبیه میله‌های تقویت‌کننده از جنس فیبر کربن در دسته، ساختار Set-Neck، نشانه‌های جذاب روی فینگربورد و رنگ‌آمیزی دیدنی بدنه و هداستاک، Schecter Reaper-6 FR را به یکی از برترین گزینه‌های موجود در بازار برای نوازندگان مدرن بدل کرده است.

لازم به ذکر است که شما می‌توانید از طریق بخش «معرفی محصولات» در وب‌سایت یا کانال آپارات گیتارایران، به مجموعه بزرگی از ویدئوهای بررسی محصول و نوازندگی دسترسی داشته باشید.

۶۹,۲۰۰,۰۰۰ تومان
۷۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *