بررسی گیتار الکتریک Epiphone Les Paul Standard 50s

در این ویدیو، گیتار الکتریک Les Paul Standard 50s از شرکت اپیفون را مورد بررسی و آزمون قرار می‌دهیم.

Epiphone Les Paul Standard 50s یک ادای دین تمام‌عیار به لس پال‌های دهه پنجاه میلادی است و کاراکتر، صدا و ظاهر آن گیتارهای شکوهمند را با قیمتی بسیار مناسب‌تر به شما ارائه می‌کند. بدنه این ساز استثنایی از چوب ماهون (mahogany) ساخته شده است و صدای گرم و پُرطنینی تولید می‌کند. از سوی دیگر، تاپ گیتار که از چوب افرا (maple) ساخته شده است، طراوت و وضوح بسیار خوبی به صدا می‌بخشد و ظاهر ساز را نیز جذاب‌تر می‌کند. علاوه بر این موارد، دسته بسیار راحت و فینگربورد روان و صیقلی Les Paul Standard 50s، حس بسیار خوبی به دست نوازنده منتقل می‌کنند و اجرای آکوردها و ملودی‌ها را آسان‌تر می‌سازند.

در بخش پیکاپ، این گیتار الکتریک به دو پیکاپ هامباکر ProBucker مجهز است که در ساخت آنها، همچون هامباکرهای PAF قدیمی، از آهنرباهای Alnico II استفاده شده است تا همان صدای گرم، غنی، کوبنده و آشنا را ارائه کنند. پیکاپ ProBucker-1 در پوزیشن نِک و ProBucker-2 در پوزیشن بریج، هر آنچه برای به راه انداختن یک آتش‌بازی موسیقایی نیاز دارید را در اختیار شما می‌گذارند.

از دیگر شاخصه‌های گیتار الکتریک Epiphone Les Paul Standard 50s می‌توان به طول اسکیل ۲۴.۷۵ اینچ، ۲۲ فرت مدیوم جامبو، پروفایل دسته ۵۹ Rounded Medium C، ریدیس (شعاع) فینگربورد ۱۲ اینچ، اینلِی‌های ذوزنقه‌ای‌شکل، تیونرهای Vintage Deluxe، بریج ثابت LockTone ABR Tune-o-matic، نات Graph Tech NuBone و قطعات الکترونیکی باکیفیت CTS اشاره کرد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره Les Paul Standard 50s، لطفاً به صفحه این محصول مراجعه کنید.

شایان ذکر است که شما می‌توانید از طریق بخش «آکادمی» در وب‌سایت گیتار ایران یا کانال آپارات گیتار ایران، به مجموعه بسیار بزرگی از ویدئوهای بررسی محصول و آموزش گیتار، یوکللی، درامز، تئوری موسیقی و تولید موسیقی دسترسی داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *