بررسی و تست گیتار الکتریک Schecter Nick Johnston Traditional HSS

در این ویدیو، آیدین حسن‌زاده گیتار الکتریک Schecter Nick Johnston Traditional HSS را بررسی می‌کند و سپس آن را مورد آزمون قرار می‌دهد.

گیتار Nick Johnston Traditional HSS، حاصل همکاری نوازنده چیره‌دست کانادایی، نیک جانستون و کمپانی شکتر است و تلفیقی بی‌نقص از شاخصه‌‌های سازهای وینتج و مدرن را در اختیار شما می‌گذارد.

مواردی چون بدنه خوش‌تراش از چوب توسکا (alder)، دسته مستحکم از چوب افرا (roasted maple) با پروفایل C باریک، فرت‌بورد روان از چوب آبنوس با ریدیس ۱۴ اینچ و ۲۲ فرت اکسترا جامبو، نوید یک ساز تمام‌عیار و خوش‌دست برای نوازندگی دقیق، تکنیکی و پُرشور را می‌دهند. از سوی دیگر، پیکاپ‌ هامباکر Diamond ’۷۸، صدایی متوازن، قدرتمند و گرم ارائه می‌کند و پیکاپ‌های سینگل کویل Diamond Nick Johnston، صدایی شفاف و زنگ‌دار تولید می‌کنند. ترکیب این سه پیکاپ، جهانی از اصوات نفس‌گیر را در اختیار نوازنده می‌گذارد.

از دیگر مشخصه‌های این گیتار الکتریک استثنایی می‌توان به ترمولو بریج، تیونرهای قفل‌شونده، نات گرف‌تک و سیم ارنی بال اشاره کرد.

لازم به ذکر است که شما می‌توانید از طریق بخش «معرفی محصولات» در وب‌سایت یا کانال آپارات گیتارایران، به مجموعه بزرگی از ویدئوهای بررسی محصول و نوازندگی دسترسی داشته باشید.

4 thoughts on “بررسی و تست گیتار الکتریک Schecter Nick Johnston Traditional HSS

 1. Mohsen میگوید:

  سلام ممنون از ویدیو‌ها و بررسی‌های خوبتون.
  در دقایق پایانی بررسی، سولو چه موزیکی نواخته میشود؟
  با تشکر

  • پشتیبانی گیتارایران میگوید:

   وقت بخیر،
   باعث خوشحالی ماست که این ویدیو مورد توجه شما قرار گرفته‌‌ است. قطعه‌ای که در دقایق پایانی نواخته می‌شود، یکی از کارهای Nick Johnston به نام Remarkably Human است.
   با سپاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *