نوازندگی برنا شفیع‌زاده با PDP Concept Maple

در این ویدیو، برنا شفیع‌زاده، آهنگی به آهنگسازی ماهان نوری‌زاده را اجرا می‌کند. او برای نواختن این قطعه موسیقی، از ست درامز PDP Concept Maple، اسنر درام فولادی PDP Concept Series Black Nickel over Steel و درام‌استیک‌های ProMark Classic Forward 5A FireGrain بهره گرفته است.

شِل پَک هفت‌تکه پی دی پی Concept Maple، شامل سه رک تام، دو فلور تام، یک کیک درام و یک اسنر می‌شود. از مشخصه‌های مهم پک CM7 می‌توان به شل هفت‌لایه برای کیک و تام‌ها و شل ده‌لایه برای اسنر، سیستم تعلیق STM برای تام‌ها، تِنشن رادهای True Pitch، مکانیزم تنظیم فنر MAG، قلاب‌های ریخته‌گری‌شده، پوست‌های Remo و ظاهر جذاب اشاره کرد.

از سوی دیگر، اسنر درام Black Nickel Over Steel، از صدای شفاف و داینامیک، ظاهر درخشان و ارزش خرید بسیار بالایی برخوردار است و نمونه‌ای عالی از توانایی‌های پی دی پی در ساخت اسنر محسوب می‌شود. شِل این محصول از فولاد ساخته شده و سپس با نیکل روکش شده است تا ظاهر خیره‌کننده‌ای داشته باشد. Black Nickel Over Steel به پوست‌های Remo مجهز است و عملکرد اسنرهای رده بالای DW را با قیمتی مناسب‌تر ارائه می‌کند.

در نهایت، استیک‌های مورد استفاده برنا نیز ProMark Classic Forward 5A FireGrain هستند که جزو بادوام‌ترین درام‌استیک‌های Forward 5A کمپانی پرومارک و یکی از مستحکم‌ترین استیک‌های چوبی حال حاضر جهان به شمار می‌آیند. در ساخت این استیک‌ها، از یک فرایند حرارت‌دهی انحصاری به نام FireGrain بهره گرفته شده است که مقاومت چوب هیکوری (گردوی آمریکایی) را یک سطح فراتر می‌برد. نکته جالب اینکه این فرایند بر وزن، توازن و پاسخ‌دهی استیک تأثیر منفی نمی‌گذارد تا درامر بتواند محکم‌تر، راحت‌تر و برای مدت زمان طولانی‌تر بنوازد. به‌علاوه، حرارت‌دهی چوب موجب افزایش زیبایی آن نیز می‌شود.

شایان ذکر است که شما می‌توانید از طریق بخش «معرفی محصولات» در وب‌سایت گیتارایران یا کانال آپارات گیتارایران به مجموعه بسیار بزرگی از ویدیوهای نوازندگی و بررسی محصول دسترسی داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *