عرضه نسخه‌ای ویژه از امپ SV20C توسط مارشال

عرضه دو نسخه ویژه از امپلیفایر گیتار SV20C توسط مارشال

روز گذشته، شرکت انگلیسی Marshall، از عرضه دو نسخه ویژه از امپلیفایر مشهور SV20C خبر داد که بدنه آنها توسط بخش Design Store این شرکت، به طرحی جذاب مزین شده است.

Studio Vintage SV20C در حال حاضر یکی از محبوب‌ترین محصولات شرکت مارشال است. این امپ که در واقع نسخه‌ای ۲۰ وات از مدل افسانه‌ای ۱۹۵۹ Super Lead محسوب می‌شود، می‌تواند تنی استثنایی را در بدنه‌ای کوچک و قابل حمل ارائه کند.

SV20C به توانی بسیار کم برای به حرکت درآوردن اسپیکر Celestion VT-Junior ده اینچی خود نیاز دارد و با این وجود، تن آن می‌تواند کاملاً یادآور امپ Super Lead و صدای گیتار صاحبان مشهور آن نظیر جیمی هندریکس (Jimi Hendrix) و جیمی پیج (Jimmy Page) باشد.

دو نسخه جدیدی که مارشال از این امپلیفایر گیتار به بازار عرضه کرده است، در بخش فنی خود، هیچ تفاوتی با نمونه اصلی SV20C ندارند؛ اما ظاهر آنها متفاوت است و به ترکیب رنگ و طرح بسیار جذابی مزین شده‌اند.

این امپ‌ها که Target 62 نام دارند، مشخصاً با الهام از صحنه موسیقی دهه شصت میلادی طراحی شده‌اند؛ دهه‌ای که تن امپلیفایر Super Lead Plexi و موسیقی راک اند رول در همه جا شنیده می‌شد. گریل این امپ‌ها، به طرحی خاص مزین است که به‌نوعی لوگوی گروه موسیقی The Who را یادآوری می‌کند.

آمپلی فایر مارشال SV20C Target 62

Target 62 در دو نسخه، یکی به رنگ آبی موسوم به Blue Levant و دیگری به رنگ سفید موسوم به White Levant تولید شده است که هر دو از تمامی امکانات تنظیم تن نمونه اصلی خود برخوردارند. این امکانات شامل یک ایکولایزر سه باند، کنترل Presence و دو پارامتر Loudness (یکی موسوم به Normal و دیگری High Treble) می‌شوند. در کنار آنها، یک سوییچ برای کنترل توان خروجی، یک سوئیچ برای خاموش/روشن کردن دستگاه و چهار جک ورودی (دو عدد مخصوص گیتار بیس و دو عدد دیگر مخصوص گیتار الکتریک) دیده می‌شود.

Marshall SV20C Target 62، مانند نسخه اصلی خود، به سه لامپ ECC83 در بخش پری‌امپ و دو لامپ EL34 در بخش پاور امپ مجهز است. همچنین، این دستگاه از یک ورودی effects loop نیز برخوردار است که اتصال آن به یک پدال‌بورد را امکان‌پذیر می‌کند.

SV20C Target 62، از امروز، به‌صورت محدود و در فروشگاه‌های منتخب، با قیمت حدودی ۱۱۰۰ دلار قابل خریداری است.

نویسنده: Matt Owen
مترجم: امیر تولی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *