رونمایی Fishman از پیکاپ‌های سیگنچر گیتاریست‌های Polyphia

پیکاپ گیتار الکتریک فیشمن

چندی پیش شرکت فیشمن از پیکاپ‌های سیگنچر گیتاریست‌های گروه Polyphia، یعنی Tim Henson و Scott LePage رونمایی کرد.

این پیکاپ‌های هامباکر مالتی-وُیس که جزو سری Fluence محسوب می‌شوند، در حال حاضر تنها به‌صورت ست بریج و نِک به فروش می‌رسند و امکان خریداری تکی آنها وجود ندارد.

ست پیکاپ سیگنچر تیم هنسن در دو رنگ مشکی و سفید تولید می‌شود و هر یک از پیکاپ‌های بریج و نک این ست، توانایی ارائه سه صدا یا وُیس منحصربه‌فرد را دارد.

بنا بر گفته فیشمن، این محصول می‌تواند رنج بسیار وسیعی از اصوات گیتار الکتریک، از تُن‌های خشن و حجیم گرفته تا تُن‌های کلین شیشه‌ای و بسیار شفاف را در اختیار نوازنده بگذارد. به‌علاوه، طبق ادعای فیشمن، این پیکاپ‌ها حتی توانایی تولید تُن‌هایی را دارند که Tim Henson پیش‌تر مجبور بود برای دریافت آنها از گیتارهای آکوستیک سیگنچر خود کمک بگیرد.

پیکاپ Fishman Tim Henson
Fishman Fluence Tim Henson Signature

در این ست، پیکاپ نِک با سه Voice خود می‌تواند به‌ترتیب صدای حجیم و گرم پیکاپ‌های هامباکر، صدایی شبیه به گیتار سیم نایلون و صدای شفاف پیکاپ‌های سینگل کویل را تولید کند و پیکاپ بریج نیز با سه Voice خود ارائه‌کننده صدای غنی هامباکرهای کلاسیک های-گِین، صدای هامباکر محبوب Henson و صدای سینگل کویل مورد علاقه او است.

Tim Henson Signature Series Pickup Set از آهنرباهای میله‌ای Alnico V برخوردار است و در دو رنگ مشکی و سفید، با قیمت ۲۸۹.۹۵ دلار برای هر ست، به بازار عرضه شده است.

پیکاپ‌های سیگنچر Scott LePage نیز با بهره‌گیری از آهنرباهای Alnico V ساخته شده‌اند و هر یک از پیکاپ‌های بریج و نک این ست نیز می‌تواند سه صدای منحصربه‌فرد را تولید کند.

پیکاپ Fishman Scott LePage
Fishman Fluence Scott LePage Signature

وُیس اول پیکاپ نِک صدای هامباکرهای PAF وینتج، ویس دوم آن صدایی «با تربل استثنایی، میدرنج فصیح و بیس قرص‌و‌محکم» و ویس سوم آن نیز صدای سینگل کویل‌های وینتج را ارائه می‌کند.

سه صدا یا ویس پیکاپ بریج نیز عبارتند از صدای هامباکرهای PAF، صدای هامباکرهای کلاسیک های-گِین و صدای پیکاپ‌های سینگل کویل با دور سیم‌پیچ بالا.

Scott LePage Signature Series Pickup Set نیز در دو رنگ مشکی و سفید و با قیمت ۲۸۹.۹۵ دلار برای هر ست، به فروش می‌رسد.

منبع: Guitar.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *