مقایسه آدیو اینترفیس‌های آدینت EVO 4 و ID4

کارت صدا ،مجرای صدای کامپیوتر شماست. انتخاب صحیح این دستگاه، جزو مهم‌ترین گام‌ها در گردآوری یک سیستم مناسب برای امور مرتبط با صدا و موسیقی است.

در هنگام خرید کارت صدا، باید به فاکتورهای گوناگونی توجه شود که یکی از آنها قیمت است. در واقع شاید بتوان گفت که قیمت کارت صدا اصلی‌ترین متغیر در انتخاب این دستگاه به شمار می‌رود و بسیاری از ما به دنبال محصولی باکیفیت و در عین حال اقتصادی و مقرون‌به‌صرفه هستیم. اخیراً شرکت انگلیسی آدینت (Audient)، محصول جدیدی به نام EVO 4 را روانه بازار کرده که مدعی است با وجود قیمت بسیار مناسب، از نظر کیفی همپای محصولات سری ID مانند ID4 است.

آدینت ID4 در سال ۲۰۱۶ به بازار روانه شد و با وجود اینکه چند سال از عرضه آن می‌گذرد، به لطف عملکرد بی‌نقص و پری‌امپ‌ها و کانورترهای فوق‌العاده، هنوز هم به عقیده بسیاری از کارشناسان، بهترین آدیو اینترفیس USB موجود در رنج قیمت خودش است.

در این ویدئو، Gerald Undone به مقایسه کلی کارت صدای ID4 و EVO 4 از چشم یک کاربر می‌پردازد و بررسی می‌کند که خرید هر یک از این دو محصول، چه مزایایی به همراه دارد.

جرالد این دو دستگاه را از نظر عملکرد در ضبط صدا، عملکرد از نظر نویز، کیفیت ساخت بدنه، ورودی‌ها، خروجی‌ها، کنترل‌ها، طراحی ظاهری، ویژگی‌های جانبی و … با هم مقایسه می‌کند تا مخاطب به درکی درست و کامل از این دو آدیو اینترفیس برسد.

منبع: کانال یوتیوب Gerald Undone
ترجمه و دوبله: کیان ایرجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *