آموزش درامز (قسمت چهارم): مهمترین نکات برای یادگیری اصولی درامز

در چهارمین قسمت از مجموعه آموزش درامز، برنا شفیع‌زاده در مورد نکاتی اساسی صحبت می‌کند که تأثیری قابل توجه بر روند پیشرفت در نوازندگی درامز دارند. این نکات شامل مواردی چون نگرش صحیح به نوازندگی، اهمیت تربیت شنیداری و راهنمایی‌هایی برای تمرین بهینه می‌شوند و به عقیده ما، آگاهی از آنها برای هر درامر مبتدی یا باتجربه‌ای ضروری است.

شایان ذکر است که در قسمت اول این مجموعه آموزشی، طرز صحیح نشستن پشت درامز و چینش بخش‌های مختلف درام ست به‌طور کامل توضیح داده شده و اگر در ابتدای مسیر یادگیری نوازندگی درامز هستید و ویدیوی اول را مشاهده نکرده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم ابتدا از طریق این لینک، آن قسمت را تماشا کنید. پس از آن نیز می‌توانید قسمت دوم این مجموعه که به نحوه‌ در دست گرفتن درام استیک اختصاص دارد را از طریق این لینک تماشا کنید. در قسمت سوم این مجموعه که از طریق این لینک قابل دسترس است نیز اصول و روش‌های متداول استفاده از پدال در نوازندگی درامز شرح داده می‌شود.

همچنین اگر در تدوین یک برنامه تمرینی اثربخش به کمک نیاز دارید، پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی «روتین تمرین درامز» را تماشا کنید و از نکات ذکرشده در آن، در تدوین برنامه تمرینی خود استفاده کنید.

<<قسمت سوم قسمت پنجم>>

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *