بررسی و تست گیتار الکتریک Schecter Hellraiser C-1 FR

در این ویدیو، آیدین حسن‌زاده، گیتار الکتریک Schecter Hellraiser C-1 FR را بررسی می‌کند و سپس آن را مورد آزمون قرار می‌دهد.

Hellraiser C-1 FR یک گیتار کم‌نظیر، قدرتمند و تمام‌عیار برای نواختن سبک‌هایی چون متال و راک است. این ساز دارای بدنه‌‌ای از چوب ماهون، صفحه رویی خیره‌کننده از چوب افرا، دسته‌ باریک از چوب ماهون و فینگربورد روان از چوب رُزوود است. این ساختار، ارائه‌کننده‌ فرکانس‌های بیس قدرتمند و فرکانس‌های تربل درخشان است.

در این گیتار الکتریک، دو پیکاپ هامباکر اکتیو EMG، گستره‌ای از صداهای مهیب، شفاف و شکوهمند را به شما ارائه می‌کنند. این پیکاپ‌ها از قابلیت کویل-اسپلیتینگ برای ارائه صدای پیکاپ‌های سینگل کویل نیز برخوردار هستند تا انعطاف‌پذیری صوتی بی‌مانندی حاصل شود.

از سوی دیگر، شکتر Hellraiser C-1 FR به یک بریج Floyd Rose 1000 Series مجهز شده است که می‌تواند امکانات نوازندگی جدیدی را در اختیار شما بگذارد و علاوه بر آن، در همکاری با تیونرهای Grover و نات فلوید رز، ثبات کوک کم‌نظیری به ارمغان آورد.

شایان ذکر است که شما می‌توانید از طریق بخش «معرفی محصولات» در وب‌سایت یا کانال آپارات گیتارایران، به مجموعه بزرگی از ویدئوهای بررسی محصول و نوازندگی دسترسی داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *