کاربرد FretWrap در نوازندگی گیتار و بیس

FretWrap چیست و چه کاربردی در نوازندگی گیتار دارد؟ در این ویدیو، آیدین حسن‌زاده به این دو پرسش‌ پُرتکرار پاسخ می‌دهد.

به‌طور خلاصه می‌توان گفت که FretWrap یک بندِ قابل تنظیم و نرم است که دور دسته گیتار، بیس یا یوکللی قرار می‌گیرد و به شکلی مؤثر، لرزش‌ها و نویز نامطلوب و اضافه سیم‌ها را از میان می‌برد.

استفاده از این ابزار بسیار آسان است و تنها کافیست آن را روی نقطه مورد نظر خود از دسته گیتار ببندید و محکم کنید. در مواقعی که نیازی به FretWrap ندارید نیز می‌توانید آن را به‌راحتی به سمت هداستاک ساز سُر دهید و در هنگام نیاز، با یک حرکت، آن را به هر قسمت از دسته که نیاز دارید، منتقل کنید.

به عقیده ما، FretWrap یک وسیله کاربردی برای بسیاری از نوازندگان گیتار و بیس است. اگر یک نوازنده‌ حرفه‌ای هستید و قصد دارید کار خود را در استودیو ضبط کند و یا در اجرای زنده از گِین بالا استفاده می‌کنید، فرت‌رپ می‌تواند کار شما را ساده‌تر کند.

این وسیله در سایزها و طرح‌های گوناگون تولید می‌شود و نوازنده باید بنا بر نوع ساز خود، مدل مناسب را انتخاب کند. به‌طور مثال، Ernie Ball FretWrap by Gruv Gear در سه سایز کوچک، متوسط و بزرگ عرضه می‌شود که سایز کوچک آن برای گیتار آکوستیک و الکتریک شش سیم، یوکللی و بیس چهار سیم مناسب است و اگر یک گیتار الکتریک هفت یا هشت سیم یا یک گیتار بیس شش سیم در اختیار دارید، باید سایز بزرگ آن را تهیه کنید.

برای کسب اطلاعات دقیق‌تر در مورد این محصول، پیشنهاد می‌کنیم به صفحه آن در فروشگاه گیتارایران مراجعه کنید.

شایان ذکر است که شما می‌توانید از طریق بخش «آموزش» در وب‌سایت گیتار ایران یا کانال آپارات گیتار ایران، به مجموعه بسیار بزرگی از ویدئوهای آموزش گیتار، یوکللی، درامز و تولید موسیقی دسترسی داشته باشید.

۱,۱۵۰,۰۰۰ تومان
ناموجود
۱,۱۵۰,۰۰۰ تومان
۱,۱۵۰,۰۰۰ تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *