عرضه سیم گیتار سیگنچر Synyster Gates توسط ارنی بال

عرضه سیم گیتار سیگنچر Synyster Gates توسط ارنی بال

امروز شرکت ارنی بال (Ernie Ball) در همکاری با سینستر گیتس (Synyster Gates)، گیتاریست گروه Avenged Sevenfold، از دو ست سیم گیتار الکتریک رونمایی کرد که برای گیتار شش-سیم و هفت-سیم طراحی شده‌اند.

طبق گفته ارنی بال، Synyster Gates Signature Electric Guitar Strings با توجه کامل به خواسته‌های گیتس و طی همکاری نزدیک با این نوازنده برجسته، ساخته و پرداخته شده است.

در ساخت سیم‌پیچ رویی سیم‌های بم این محصول، از فولاد ضدزنگ بهره گرفته شده است تا صدایی روشن‌تر، گیراتر و مدرن‌تر پدید آید. سیم‌های ساده و بدون سیم‌پیچ نیز ساختاری تقویت‌شده دارند و در تولید آنها از فناوری انحصاری RPS استفاده شده است تا ارائه‌دهنده ثبات کوک و مقاومت بسیار خوبی باشند.

همچنین، شرکت ارنی بال ادعا دارد که در ساخت این دو ست، آلیاژهایی را به کار گرفته است که پیش‌تر هرگز در تولید سیم از آنها استفاده نکرده بود.

سیم گیتار الکتریک ارنی بال سیگنچر Synyster Gates

شایان ذکر است که گیج ست هفت-سیم Synyster Gates Signature Electric Guitar Strings نیز در کاتالوگ محصولات ارنی بال نمونه مشابه ندارد. در واقع، بنا بر گفته ارنی بال، هدف از طراحی این ست منحصربه‌فرد این است که گیتس بتواند با استفاده از آن، آهنگ «Nobody» از جدیدترین آلبوم گروه Avenged Sevenfold به نام «…Life Is But a Dream» را روی صحنه به بهترین نحو ممکن اجرا کند.

همانطور که پیش‌تر اشاره شد، این محصول در دو نسخه عرضه خواهد شد که گیج سیم‌های درون بسته‌بندی ست شش‌-سیم به‌ترتیب عبارت است از ۱۰، ۱۳، ۱۷، ۳۰، ۴۲ و ۵۲ و گیج سیم‌های ست هفت-سیم نیز به‌ترتیب عبارت است از ۱۰، ۱۳، ۱۷، ۲۸، ۳۸، ۴۸ و ۶۰٫

قیمت ست شش‌-سیم حدود ۱۳ دلار و قیمت ست هفت-سیم حدود ۱۵ دلار اعلام شده است و هر دو محصول از امروز در بازار جهانی قابل خریداری هستند.

یک نکته جالب دیگر که در ویدیوی معرفی و برخی از عکس‌های تبلیغاتی Ernie Ball Synyster Gates Signature Electric Guitar Strings نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است، وجود یک امپلیفایر اسرارآمیز و جذاب است که به لوگوی گیتس مزین است. البته گیتس سالهاست که عمدتاً از امپ‌های دیجیتال چون Fractal Audio Axe-FX III استفاده می‌کند و همواره در مصاحبه‌های خود از فناوری دیجیتال دفاع کرده است. به همین دلیل، شاید امپ سفیدرنگ مذکور هرگز به تولید انبوه نرسد و تنها یک امپ شخصی برای خود گیتس باشد. با این حال، بسیاری از افراد گمان می‌کنند که ممکن است در آینده نزدیک، شاهد عرضه امپلیفایر سیگنچر گیتس به بازار نیز باشیم.

منبع: Guitar World و Ernie Ball

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *