SE846 Gen 2: نسل جدید ایرفون تحسین‌شده Shure

ایرفون شور SE846 Gen 2

در روزهای اخیر، شرکت آمریکایی Shure از نسل دوم یکی از مشهورترین ایرفون‌های خود، یعنی SE846 رونمایی کرد.

هدفون‌ها و ایرفون‌های مانیتورینگ شور، همواره کیفیت ساخت و کیفیت صدای تحسین‌برانگیزی ارائه می‌کنند و نسل اول SE846 که حدود ده سال پیش عرضه شد نیز از این قاعده مستثنا نیست.

نسخه جدید این ایرفون که SE846 Gen 2 نام گرفته است، از همان دایورهای نسل قبلی خود برخوردار است. SE846، به دلیل صدای دقیق و جذاب و بازتولید بی‌نقص فرکانس‌های بالا و پایین، مورد ستایش گسترده کارشناسان و موسیقی‌دوستان قرار گرفت و به یکی از مشهورترین ایرفون‌های رده‌بالای موجود در بازار بدل شد. اکنون، شور تصمیم گرفته است که از همان درایورهای تحسین‌شده در نسل جدید این محصول نیز استفاده کند و تغییری در آنها ایجاد نکند.

با این حال، اگر در مورد SE846 مطالعه کرده باشید یا آن را شخصاً تست کرده باشید، می‌دانید که این ایرفون به همراه سه فیلتر به نام‌های Warm ،Balanced و Bright برای شخصی‌سازی صدا عرضه می‌شد. اکنون یک فیلتر جدید به نام Extended نیز این محصول را همراهی می‌کند که با تقویت و بهبود بازه فرکانسی ۴ کیلوهرتز تا ۱۲ کیلوهرتز، موجب برجسته شدن فرکانس‌های بالا و پدید آمدن صدایی شفاف‌تر، بازتر و وسیع‌تر می‌شود.

Shure SE846 Gen 2

طراحی بدنه این محصول تفاوتی با نسل اول آن ندارد و کماکان بخش شفاف بدنه به کاربر امکان می‌دهد که ساختار درونی ایرفون را مشاهده کند؛ اما نسل دوم، در دو رنگ جدید سبز (Jade) و نقره‌ای (Graphite) نیز عرضه می‌شود تا سلیقه‌های بیشتری را پوشش دهد.

SE846 Gen 2 به کابل جداشونده با کانکتور MMCX مجهز است و شما می‌توانید با جدا کردن کابل و اتصال آداپتور بلوتوثی Shure True Wireless Adapter به این ایرفون، کیفیت صدای خارق‌العاده آن را با راحتی و آزادی اتصال بلوتوث ترکیب کنید. True Wireless Adapter از کدک Qualcomm aptX پشتیبانی می‌کند و با هر بار شارژ کامل، حدود ۸ ساعت به کار ادامه می‌دهد.

نسل جدید شور SE846 با قیمت ۸۹۹ دلار به فروش خواهد رسید و اگر بخواهید آداپتور بلوتوث آن را تهیه کنید، باید ۱۰۰ دلار به این مبلغ اضافه کنید.

درون جعبه این ایرفون، به‌جز چهار فیلتر اشاره‌شده، یک کیف زیپ‌دار، آداپتور سرجک ۳.۵ میلی‌متری به ۶.۳ میلی‌متری و مجموعه‌ای متنوع از ایرتیپ‌ها قرار دارد.

منبع: TechRadar و Shure

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *