رونمایی PRS از اعضای جدید سری مشهور SE Silver Sky

روز گذشته، شرکت پی آر اس (PRS) از نسخه‌های جدیدی از گیتار الکتریک سیگنچر مشهور جان میر (John Mayer)، یعنی SE Silver Sky رونمایی کرد. یکی از این نسخه‌ها، نمونه‌‌‌ای با فرت‌بورد ساخته‌شده از چوب افرا است که در سه رنگ جدید عرضه‌‌ می‌شود و دیگر اعضای تازه‌وارد به این سری محبوب نیز رنگ‌‌هایی جدید از نمونه عادی SE Silver Sky هستند.

PRS SE Silver Sky Maple در تمامی اجزا و مشخصات فنی خود، دقیقاً شبیه به نسخه اصلی خود است و تنها با فرت‌بوردی متفاوت و در رنگ‌‌هایی جدید تولید خواهد شد. این گیتار در سه رنگ بسیار زیبا و متفاوت موسوم به Nylon Blue ،Overland Gray و Summit Purple عرضه‌‌ می‌شود که ظاهری بسیار مدرن و شیک به ساز‌‌ می‌بخشند.

به‌علاوه، همانطور که گفته شد، نسخه عادی Silver Sky با فرت‌بورد رزوود نیز در دو رنگ جدید موسوم به Storm Gray و Piano Black عرضه خواهد شد. همچنین طبق گفته PRS، دو رنگ Dragon Fruit و Ever Green نیز از اواخر سال ۲۰۲۳ دیگر در پالت رنگی این محصول حضور نخواهند داشت. رنگ‌های جدید Storm Gray و Piano Black، در کنار دو رنگ قبلی Moon White و Stone Blue، اکنون امکان سفارش SE Silver Sky در چهار رنگ مختلف را به خریدار‌‌ می‌دهند.

گیتار الکتریک پی آر اس SE Silver Sky
PRS SE Silver Sky Maple

Jack Higginbotham، مدیر عملیاتی شرکت PRS درباره این محصولات می‌گوید: «افزودن یک فرت‌بورد جدید از جنس چوب افرا به مجموعه SE Silver Sky، جذابیت این ساز را برای خریداران آن دوچندان‌‌ می‌کند و نظر بازه‌‌‌ای وسیع‌تر از افراد را به آن جلب‌‌ می‌کند. خریداران گیتار الکتریک همواره از وجود گزینه‌‌های متعدد برای جنس چوب اجزای ساز استقبال کرده‌اند و این محصول جدید نیز در راستای همین خواسته خریداران متولد شده است. نمونه‌‌های پروتوتایپ این گیتار جدید، مورد استقبال گرم تمامی همکاران ما در PRS واقع شدند و همچنین، همکاری دوباره با جان میر برای طراحی رنگ‌‌های جدید این سری، باعث افتخار ما بود.»

Bev Fowler، مدیر بخش ارتباط با هنرمندان PRS نیز درباره این سازها گفته است: «SE Silver Sky و نسخه اصلی و گران‌قیمت‌تر آن یعنی Silver Sky، از روز معرفی تا به امروز، افراد زیادی را به خود جلب کرده‌اند و به‌عنوان سازهایی ویژه و بسیار جذاب، با شخصیتی منحصربه‌فرد در میان نوازندگان شناخته‌‌ می‌شوند. باعث افتخار ماست که شرکت PRS به‌عنوان تولیدکننده گیتارهای جان میر برگزیده شده است. همچنین دیدن سازهایی که ما با همکاری این هنرمند مشهور ساخته‌ایم در دستان نوازندگان سراسر دنیا و رضایت آنها از این گیتارها، برای ما بسیار خوشحال‌کننده است.»

رنگ‌های جدید گیتار الکتریک پی آر اس SE Silver Sky
رنگ‌های جدید PRS SE Silver Sky

این نسخه‌های جدید، همانند نمونه‌های قبلی SE Silver Sky، به بدنه‌‌‌ای از جنس چوب پاپلار، دسته‌‌‌ای از جنس چوب افرا، ۲۲ فرت، طول اسکیل ۲۵.۵ اینچ، ترمولو بریج دو-پیچ، تیونرهای وینتج-استایل و پیکاپ‌‌هایی از نوع PRS 635JM S مجهزند.

اعضای جدید سری گیتارهای الکتریک PRS SE Silver Sky هم‌اکنون در بازار جهانی قابل خریداری هستند و قیمت آنها نیز همچون همتایان قدیمی‌ خود، حدود ۸۵۰ دلار است.

منبع: Guitar.com
مترجم: امیر تولی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *