بررسی و تست پدال NUX Ukiyo-E Chorus

در این ویدیو، آیدین حسن‌زاده، پدال Ukiyo-E Chorus از کمپانی NUX را بررسی می‌کند و آن را مورد آزمون قرار می‌دهد. به‌علاوه، او به‌طور مختصر و کوتاه در مورد ماهیت و تاریخچه افکت کورس (chorus) نیز صحبت می‌‌کند.

NUX NCH-4 Ukiyo-E Chorus، سه نوع افکت کورس را در قالب یک بدنه کوچک و جمع‌و‌جور در اختیار نوازنده می‌گذارد. در این محصول، نیواِکس از DSP پیشرفته‌ای بهره گرفته است که بهترین ویژگی‌های مدارهای دیجیتال و آنالوگ را به‌صورت یکپارچه ارائه می‌کند و صدایی طبیعی، گوش‌نواز و بی‌نقص را به ارمغان می‌آورد. به‌علاوه، این مینی پدال از کیفیت ساخت و طراحی ظاهری بسیار خوبی برخوردار است و کنترل پارامترها نیز در آن ساده است.

همانطور که اشاره شد، Ukiyo-E Chorus می‌تواند سه نوع افکت chorus، به نام‌های SCH-1 ،ST Chorus و CE-1 را در اختیار شما بگذارد. هر سه افکت، بر اساس پدال‌های مشهور طراحی شده‌اند و وجهی جادویی و هیجان‌انگیز به موسیقی شما می‌بخشند.

حالت اول، یعنی ST Chorus، بر اساس پدال مشهور MXR Stereo Chorus طراحی شده است که توسط گیتاریست‌های برجسته‌ای چون اسلش، زک وایلد، رندی رودز و نیل یانگ مورد استفاده قرار گرفته است. حالت دوم، ادای احترام به پدال آنالوگ مشهور Arion SCH-1 Stereo Chorus است و می‌تواند از کورسی ظریف و تمیز تا افکتی شبیه به لِزلی را در اختیار نوازنده بگذارد. در نهایت، سومین حالت یعنی CE-1 نیز همانطور که از نام آن مشخص است، بر اساس یونیت BOSS CE-1 ساخته شده است. باس CE-1 یکی از نخستین پدال‌های کورس تاریخ است که نخستین بار در سال ۱۹۷۶ به بازار عرضه شد و  صدای غنی و گرم آن در برخی از مشهورترین آثار موسیقی جز شنیده می‌شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نیواِکس Ukiyo-E Chorus، لطفاً به صفحه این محصول مراجعه کنید.

شایان ذکر است که شما می‌توانید از طریق بخش «آموزش» در وب‌سایت گیتار ایران یا کانال آپارات گیتار ایران، به مجموعه بسیار بزرگی از ویدئوهای بررسی محصول و آموزش گیتار، یوکللی، درامز و تولید موسیقی دسترسی داشته باشید.

۳,۶۰۰,۰۰۰ تومان
۸,۴۵۰,۰۰۰ تومان
۳,۶۰۰,۰۰۰ تومان
۶,۷۰۰,۰۰۰ تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *