بررسی و تست پدال NUX Stageman Floor

در این ویدیو، آیدین حسن‌زاده، پدال Stageman Floor از کمپانی NUX را بررسی می‌کند و آن را از وجوه مختلف مورد آزمون قرار می‌دهد.

نیواکس Stageman Floor، یک پری‌امپ آنالوگ مخصوص گیتار آکوستیک است که طیف گسترده‌ای از امکانات، از جمله افکت‌های دیجیتال، لوپر، EQ سه‌باند بسیار حساس با یک سوئیچ کاهش‌دهنده فرکانس‌های میانی، یک فیلتر ناچ قابل تنظیم، ورودی AUX و خروجی DI را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. این پدال از هدروم بسیار بالایی بهره‌مند است که باعث ارائه صدایی طبیعی و شفاف می‌شود. بهتر از همه اینکه Stageman Floor، به‌جز گیتار آکوستیک، برای سازهای آکوستیک دیگر از قبیل ویولن، ماندولین و بانجو نیز قابل استفاده است و از انعطاف‌پذیری کم‌نظیری برخوردار است.

NUX Stageman Floor دارای یک کنترل Gain و یک EQ سه‌باند است. کاربر می‌تواند با استفاده از ناب Gain، مقدار سیگنال ورودی به پدال را تنظیم کند. از سوی دیگر، سه ناب Bass ،Middle و Treble نیز می‌توانند بسته به کاراکتر امپلیفایر و اسپیکر مورد استفاده، سبک نوازندگی یا نوع بدنه‌ گیتار آکوستیک، صدای ساز را به دلخواه کاربر تغییر دهند.

همانطور که اشاره شد، این پدال کاربردی به افکت‌های ریورب (Reverb) و کورس (Chorus) نیز مجهز است. این افکت‌ها تنها با یک ناب تنظیم می‌شوند. با گرداندن ناب Chorus یا Reverb، چندین پارامتر به‌صورت اتوماتیک تغییر می‌یابد تا همواره بهترین بالانس بین متغیرها ارائه شود. همچنین، با فشار دادن و نگه داشتن فوت‌سوئیچ کورس، کاربر می‌تواند این افکت را در حالت فریز نگه دارد که برای بداهه‌نوازی بسیار کاربردی است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق‌تر در مورد پدال کاربردی و جذاب NUX Stageman Floor، لطفاً به صفحه این محصول مراجعه کنید.

شایان ذکر است که شما می‌توانید از طریق بخش «آکادمی» در وب‌سایت گیتار ایران یا کانال آپارات گیتار ایران، به مجموعه بسیار بزرگی از ویدئوهای بررسی محصول و آموزش گیتار، یوکللی، درامز، تئوری موسیقی و تولید موسیقی دسترسی داشته باشید.

۸,۸۵۰,۰۰۰ تومان
۶,۴۵۰,۰۰۰ تومان
۶,۸۵۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *