اجرای آهنگ Mission Impossible توسط برنا شفیع‌زاده

در این ویدئو، برنا شفیع‌زاده، نسخه‌ای جذاب از آهنگ مأموریت غیرممکن (Mission Impossible) از لالو شیفرین (Lalo Schifrin) را اجرا می‌کند. او برای اجرای این قطعه، از درام ست هفت-تکه PDP Concept Maple و اسنر درام فولادی PDP Black Nickel over Steel بهره گرفته است.

Mission Impossible را می‌توان یکی از مشهورترین آثار لالو شیفرین، آهنگساز برجسته آرژانتینی دانست. این آهنگ در سال ۱۹۶۷، برای یک سریال تلویزیونی به همین نام ساخته شد و دو جایزه گرمی را برای شیفرین به ارمغان آورد. در دهه‌های بعد، نسخه‌های مختلفی از این اثر در مجموعه فیلم‌های سینمایی مأموریت غیرممکن استفاده شد و امروزه تقریباً همه دوست‌داران سینما و موسیقی، این آهنگ را به‌خوبی می‌شناسند.

همانطور که اشاره شد، برنا در این اجرا از PDP Concept Maple Shell Pack 7-Piece و اسنر PDP Concept Series Black Nickel over Steel استفاده کرده است. شِل پَک کانسپت میپل شامل سه رک تام، دو فلور تام، یک کیک درام و یک اسنر می‌شود. از مشخصه‌های مهم این شل پک می‌توان به شل هفت‌لایه برای کیک و تام‌ها و شل ده‌لایه برای اسنر، سیستم تعلیق STM برای تام‌ها، تِنشن رادهای True Pitch، مکانیزم تنظیم فنر MAG، قلاب‌های ریخته‌گری‌شده، پوست‌های Remo و ظاهر جذاب اشاره کرد.

از سوی دیگر، اسنر درام Black Nickel Over Steel، از صدای شفاف و داینامیک، ظاهر درخشان و ارزش خرید بسیار بالایی برخوردار است و نمونه‌ای عالی از توانایی‌های پی دی پی در ساخت اسنر محسوب می‌شود. شِل این محصول از فولاد ساخته شده و سپس با نیکل روکش شده است تا ظاهر خیره‌کننده‌ای داشته باشد. Black Nickel Over Steel به پوست‌های Remo مجهز است و عملکرد اسنرهای رده بالای DW را با قیمتی مناسب‌تر ارائه می‌کند.

شایان ذکر است که شما می‌توانید از طریق بخش «معرفی محصولات» در وب‌سایت گیتارایران یا کانال آپارات گیتارایران به مجموعه بسیار بزرگی از ویدیوهای نوازندگی و بررسی محصول دسترسی داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *