رد کردن

رونمایی Lewitt از دو کیت‌ میکروفون درامز

کیت میکروفون لویت Beatkit Pro

روز گذشته، شرکت اتریشی Lewitt، از دو کیت میکروفون درامز رونمایی کرد. این دو کیت که Beatkit و Beatkit Pro نام دارند، متشکل از چند میکروفون درامز و لوازم جانبی آنها هستند که به‌ترتیب، برای مبتدیان و افراد حرفه‌ای طراحی شده‌اند.

Beatkit

طبق گفته Lewitt، این کیت برای افرادی مناسب است که قصد شروع ضبط درامز را دارند و به دنبال دریافت بالاترین کیفیت با قیمتی مناسب هستند.

پکیج Beatkit شامل میکروفون کیک درام DTP 340 REX، میکروفون اسنر MTP 440 DM و یک جفت میکروفون استریو دیافراگم کوچک LCT 040 است که می‌توان از آنها به‌عنوان میکروفون‌های اورهد استفاده کرد. همچنین دو عدد بادگیر نیز در این پکیج اقتصادی قرار گرفته است.

Beatkit در ماه سپتامبر سال جاری و با قیمت‌ ۴۴۹ دلار به بازار عرضه خواهد شد.

Beatkit Pro

Beatkit Pro یک بسته متشکل از هفت جزء اصلی است و جهت استفاده حرفه‌ای در استودیو و بر روی استیج طراحی شده است. این بسته، همراه با لوازم جانبی نظیر پایه، بادگیر و گیره برای تمامی میکروفون‌ها و یک هارد کیس مستحکم عرضه می‌شود.

اجزای اصلی این کیت عبارتند از میکروفون کیک درام DTP 640 REX، میکروفون اسنر درام MTP 440 DM، سه میکروفون تام-تام DTP 340 TT و یک جفت میکروفون دیافراگم کوچک خازنی LCT 140 Air جهت استفاده به‌عنوان میکروفون اورهد.

رونمایی Lewitt از دو کیت‌ میکروفون درامز

DTP 640 REX که قدرتمندترین محصول شرکت Lewitt برای ضبط کیک درام به شمار می‌آید، از الگوی قطبی کاردیوید (cardioid) و قابلیت انتخاب میان سه حالت صوتی مختلف بهره‌مند است. نکته جالب در مورد DTP 640 REX این است که دو کپسول، یکی داینامیک و دیگری خازنی (کاندنسر)، درون آن وجود دارد که هر کدام نیز از خروجی مختص خود برخوردار هستند.

میکروفون اسنر موجود در این کیت، MTP 440 DM است که یک مدل داینامیک با الگوی قطبی کاردیوید است. تحمل شدت صدای بالای MTP 440 DM، آن را به گزینه‌ای ایده‌آل برای ضبط صدای اسنر بدل کرده است. این محصول از زمان عرضه به بازار تا به امروز، همواره مورد تمجید متخصصین این عرصه واقع شده است و اعتماد نوازندگان برجسته‌ای چون Kenny Aronoff (درامر پل مک‌کارتنی و لیدی گاگا) را جلب کرده است.

یک جفت میکروفون دیافراگم کوچک LCT 140 Air موجود در پکیج Beatkit Pro نیز دارای دو حالت صوتی مختلف و سوییچ‌های لو-کات و low attenuation هستند که امکان ایجاد تنظیمات بسیاری را به کاربر می‌دهند. طبق گفته مهندسان لویت، LCT 140 Air از ماهیت صوتی بسیار متعادل و پاسخگویی بی‌نظیری در برابر ضربات صوتی برخوردار است. این میکروفون‌های استریو برای هر کیت به‌صورت اختصاصی و با دقت بسیار بالا جفت‌سازی می‌شوند؛ امری که باعث می‌شود صدای ضبط‌شده توسط آنها، تعادلی بی‌نقص و ایمیجینگ استریوی تحسین‌برانگیزی داشته باشد.

کیت‌ Beatkit Pro، در ماه سپتامبر و با قیمت ۹۹۹ دلار، در بازار جهانی قابل خریداری خواهد بود.

منبع: Sound on Sound
مترجم: امیر تولی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *