عرضه نسخه‌ای جذاب از اسپیکر مانیتورینگ Classic 8 توسط KRK

عرضه نسخه‌ای جذاب از اسپیکر مانیتورینگ Classic 8 توسط KRK

امروز، شرکت کی آر کی از عرضه نسخه‌ای متفاوت از اسپیکر مانیتورینگ Classic 8 خبر داد که با همکاری اسکات استورچ (Scott Storch)، پرودوسر و آهنگساز مشهور آمریکایی طراحی شده است.

این محصول که Scott Storch Classic 8ss نام دارد، نخستین همکاری تاریخ شرکت کی آر کی با یک هنرمند محسوب می‌شود و در تعداد محدود تولید خواهد شد. Classic 8ss یک مانیتور استودیویی اکتیو با ووفر ۸ اینچی و توییتر ۱ اینچی است و مجموعاً از ۱۰۰ وات توان خروجی برخوردار است.

این نسخه از اسپیکر مانیتورینگ KRK Classic 8، تفاوت فنی مشهودی با نسخه اصلی خود ندارد و تنها از نظر ظاهری دستخوش تغییراتی شده است تا با «سلیقه منحصربه‌فرد و خاص» استورچ همخوانی بیشتری داشته باشد. مهم‌ترین تفاوت این دو نسخه، رنگ پنل جلویی آنهاست که در Scott Storch Classic 8ss به رنگی جذاب و براق موسوم به gold chrome مزین شده است. به‌علاوه، امضای استورچ نیز در پشت و جلوی محصول جدید KRK به چشم می‌خورد. Classic 8ss، همانند سایر محصولات سری Classic، از سوییچ موسوم به KRK Bass Boost نیز بهره‌مند است و کاربر می‌تواند با فعال‌سازی این سوییچ، فرکانس‌های بیس را اندکی تقویت کند.

اسپیکر مانیتورینگ کی آر کی Scott Storch Classic 8ss

اسکات استورچ درباره همکاری خود با شرکت KRK می‌گوید: «سالهاست که Classic 8 به‌عنوان ابزاری ضروری در فرایند هنری تولید موسیقی من ایفای نقش کرده‌ است. از اینکه اکنون می‌توانم نسخه‌ای شخصی‌سازی‌شده از مانیتور استودیویی محبوبم را در اختیار داشته باشم، هیجان‌زده هستم. همچنین باعث افتخارم است که KRK در اولین همکاری خود با یک هنرمند، من را انتخاب کرده است.»

اگر با اسکات استورچ و کارنامه هنری او آشنایی ندارید، باید بگوییم که او یک پرودوسر و آهنگساز بسیار مشهور در موسیقی هیپ هاپ و R&B است و در شکل‌گیری آهنگ‌هایی پرشمار، از .Still D.R.E از Dr. Dre و Candy Shop از فیفتی سنت گرفته تا Baby Boy از Beyoncé دخیل بوده است. استورچ تا کنون چهار بار نامزد دریافت جایزه گرمی شده است و در سال‌های اخیر نیز با هنرمندانی چون ۶ix9ine ،The Kid LAROI و Jack Harlow همکاری کرده است.

اسپیکر مانیتورینگ کی آر کی Scott Storch Classic 8ss در تعداد محدود ۵۰۰ جفت تولید خواهد شد و از امروز قابل خریداری است. قیمت این محصول حدود ۶۰۰ دلار به ازای یک جفت است که حدود ۱۰۰ دلار از قیمت نسخه معمولی بالاتر است.

منبع: Music Radar
نویسنده: Matt Mullen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *