Ernie Ball Comfort Slide: اسلایدی با راحتی بی‌رقیب

اسلاید ارنی بال

روز گذشته، شرکت آمریکایی ارنی بال (Ernie Ball) از عرضه یک محصول جدید در دسته لوازم جانبی گیتار الکتریک و آکوستیک خبر داد.

این محصول، یک اسلاید با نام Comfort Slide است که طبق گفته شرکت سازنده، می‌تواند تجربه‌ای جدید از نوازندگی با اسلاید را برای گیتاریست‌ها رقم بزند.

Comfort که در کنار اسلایدهای فلزی، شیشه‌ای و برنجی با روکش کروم، چهارمین عضو از مجموعه اسلایدهای ارنی بال محسوب می‌شود، دارای روکشی نرم در بخش درونی خود است که گفته می‌شود می‌تواند کنترل، فیت و راحتی بی‌نظیری را برای نوازنده به ارمغان بیاورد.

این بخش داخلی، بسته به اندازه اسلاید، رنگی متفاوت خواهد داشت. به این صورت که در نسخه کوچک به رنگ زرد، در نسخه متوسط به رنگ سبز و در نسخه بزرگ به رنگ آبی است. این روکش رنگی، با ایجاد اصطکاک با انگشتان دست، ایستایی اسلاید در انگشت را بهبود می‌دهد و راحتی و کنترل بالایی را هنگام نوازندگی فراهم می‌کند.

اسلاید ارنی بال Comfort

روکش داخلی خوش‌رنگ Comfort که در تاریکی به‌خوبی دیده می‌شود، کمی از داخل آن به بیرون آمده و حلقه‌ای را در بخش بیرونی اسلاید شکل داده است. طبق گفته ارنی بال، این طراحی با هدف تشکیل دادن محافظی بین انگشت نوازنده و لبه‌های فلزی اسلاید صورت گرفته است. به نظر می‌رسد این اسلاید، همانگونه که ادعا می‌شود، دارای راحتی بسیار بالایی است.

Ernie Ball Comfort Slide از بدنه‌ای مشکی‌رنگ از جنس فلز برنج با روکش کروم برخوردار است که باعث تولید تنی شفاف، روشن و زنگ‌دار با ساستین بالا می‌شود.

ارنی بال می‌گوید مدل کوچک این اسلاید، برای نوازندگان دارای سایز حلقه ۵ تا ۷، مدل متوسط برای نوازندگان دارای سایز حلقه ۸ تا ۱۰ و مدل بزرگ برای نوازندگانی با سایز حلقه ۱۱ تا ۱۳ مناسب است.

Comfort Slide در هر سه اندازه خود، با قیمت ۱۸ دلار به فروش می‌رسد و از امروز قابل خریداری است.

نویسنده: Matt Owen
مترجم: امیر تولی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *