رد کردن

بررسی و تست گیتار الکتریک Epiphone Les Paul Prophecy

در این ویدیو، آیدین حسن‌زاده ویژگی‌های گیتار الکتریک Epiphone Les Paul Prophecy را به‌طور اجمالی بررسی می‌کند و سپس آن را مورد آزمون قرار می‌دهد.

اپیفون Les Paul Prophecy، تلفیقی خارق‌العاده از ظاهر کلاسیک با صدا و امکانات مدرن است. بدنه این گیتار الکتریک از چوب ماهون و تاپ خیره‌کننده آن از چوب افرا ساخته شده است. به لطف تراش‌های حساب‌شده محل اتصال دسته به بدنه، دسته بسیار راحت با پروفایل Asymmetrical SlimTaper و فینگربورد بی‌نقص ساخته‌شده از چوب آبنوس با ۲۴ فرت جامبو، شیفته حس نواختن با این گیتار خواهید شد و به‌سختی می‌توانید از نواختن دست بکشید.

از سوی دیگر، پیکاپ‌های مالتی-وُیس Fishman Fluence، نه‌تنها تُن‌ غرنده هامباکرهای مدرن و وینتج را در اختیار شما می‌گذارند، بلکه می‌توانند تُن ظریف و دوست‌داشتنی پیکاپ‌های سینگل کویل را نیز بدون نویز به شما ارائه کنند.

از دیگر مشخصه‌های این گیتار الکتریک استثنایی می‌توان به بریج Tune-o-matic، تیونرهای قفل‌شونده Grover Rotomatic، نات Graph Tech NuBone، حاشیه‌کاری منحصربه‌فرد بدنه و دسته، نشانه‌های جذاب روی فینگربورد، سردسته ۶۰s Kalamazoo و رنگ براق و خیره‌کننده بدنه اشاره کرد.

One thought on “بررسی و تست گیتار الکتریک Epiphone Les Paul Prophecy

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *