رد کردن

تست Arturia Beatstep and Arturia Microbrute توسط بابک آخوندی

در این ویدئو، بابک آخوندی با استفاده از سینتی سایزر Arturia Microbrute و کنترلر/سکوئنسر Arturia Beatstep، یک قطعه کوتاه را اجرا می‌کند.

آرتوریا Microbrute، یک سینتی‌سایزر کاملاً آنالوگ و بسیار پرقدرت با ساختار نیمه-ماژولار است که با وجود اندازه کوچک، امکانات گسترده‌ای را به کاربر ارائه می‌دهد. در زیر ظاهر کوچک و جذاب این دستگاه، مجموعه‌ای از امکانات استثنایی جای گرفته است که از آن جمله می‌توان به وِیوفرم‌های قابل ترکیب با یکدیگر، ساب-اسیلاتور جدید، فیلتر مشهور Steiner-Parker، یک انولوپ بسیار سریع، LFO قابل سینک، استپ سکوئنسر و یک ماتریکس برای ایجاد ارتباط از طریق سیم‌کشی خارجی، اشاره کرد.

از سوی دیگر، Beatstep یک گزینه ایده‌آل برای افرادی است که می‌خواهند تجربه‌ای ملموس‌تر از ساخت موسیقی الکترونیک داشته باشند و کار با رنج متنوعی از سخت‌افزار‌های موسیقی را تجربه کنند. BeatStep، تنها یک کنترلر USB نیست؛ بلکه دستگاهی است که برای تجهیزات MIDI یا CV شما نقش یک مستر سکوئنسر را نیز ایفا می‌کند. در این کنترلر، ۱۶ پد حساس به فشار و ولاسیتی در اختیار شما قرار گرفته است تا برای نوازندگی‌های پُراحساس یا اجرای درامز با انگشت، هیچ محدودیتی پیش روی شما نباشد. به‌علاوه می‌توان این پدها را برای ارسال پیام‌های MIDI، فرمان‌های MMC، تغییرات Program و Bank و یا به‌عنوان دکمه‌های MIDI CC به کار گرفت.

-21%
۱۴,۶۵۰,۰۰۰ تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *