خرید اقساطی محصولات گیتار ایران

مجموعه گیتار ایران این افتخار را دارد تا با راه اندازی سیستم بسیار مدرن، سریع و معتبر، جهت رفاه بیشتر مشتریان و دستیابی به تجربه‌ای بی‌نظیر از خرید، اقدام به فروش اقساطی تمامی محصولات از جمله گیتار، تجهیزات استودیویی، لوازم جانبی و … نماید.

دریافت اعتبار از ازکی‌وام

ازکی به عنوان یکی از شناخته‌شده‌ترین برندها در زمینه خدمات مالی در ایران شناخته می‌شود و ازکی‌وام به پشتوانه اعتبار برند ازکی، به عنوان پیشرو در زمینه ارائه تسهیلات و خدمات مالی و اعتباری فعالیت می‌کند.

ازکی‌وام با در نظر داشتن شرایط کاربران، طرح‌های اعتباری متنوعی را برای خرید انواع کالاها از محصولات دیجیتال گرفته تا خودرو و خدماتی مانند بیمه و گردشگری ارائه می‌کند.

مزیت اصلی استفاده از طرح‌های اعتباری ازکی‌وام، فرآیند آسان دریافت اعتبار و بدون نیاز به مدارک و ضمانت‌های پیچیده است؛ به طوری که در اکثر طرح‌ها، کاربران تنها با داشتن چک صیادی می‌توانند طرح‌های اعتباری متنوعی را دریافت کنند. ارزش اصلی ما در ازکی‌وام، خلق تجربه‌ای آسان و سریع از دریافت خدمات مالی در بستر آنلاین است.

مراحل دریافت اعتبار از ازکی‌وام

خرید اقساطی گیتارایران
خرید اقساطی گیتارایران

جزئیات دریافت اعتبار از مجموعه ازکی‌وام

  • برای ثبت درخواست نیاز به چک صیادی معتبر می‌باشد.
  • وام‌های با مبلغ کمتر از ۵۰ میلیون تومان با بازپرداخت‌های ۶، ۱۲ و ۱۸ ماه می‌باشند.
  • حداکثر میزان وام در حال حاضر ۷۵ میلیون تومان با بازپرداخت ۱۲ و ۱۸ ماه می‌باشد.
  • هماهنگی بارگذاری یا تحویل و ارسال مدارک توسط مجموعه ازکی‌وام صورت می‌گیرد و حداکثر تا ۲ هفته پس از تحویل مدارک، اعتبار شما افزایش خواهد یافت.
  • استفاده از خدمات مجموعه ازکی‌وام برای تمام ایران امکان‌پذیر می‌باشد.

برای استفاده از محاسبه‌گر اقساط بر روی دکمه “دریافت اعتبار از ازکی‌وام” کلیک کرده و با استفاده از فرمی که داخل این صفحه قرار گرفته، مبلغ و زمان باز پرداخت وام را انتخاب و میزان هر قسط را مشاهده نمایید.

شما عزیزان می‌توانید پس از دریافت اعتبار از مجموعه ازکی‌وام، کالاهای مورد نظر خود را به سبد خرید اضافه کرده و به عنوان روش پرداخت، درگاه پرداخت ازکی‌وام را انتخاب نمایید و پس از آن با وارد کردن شماره موبایل خود، اعتبار دریافت شده از مجموعه ازکی‌وام را انتخاب و پرداخت خود را نهایی نمایید.

توجه داشته باشید که شماره موبایل ثبت شده در وبسایت ازکی‌وام که اعتبار به آن تعلق گرفته می‌بایست با شماره موبایل وارد شده در هنگام ثبت سفارش در وبسایت گیتار ایران یکسان باشد.

در صورت وجود هر گونه سوال و دریافت راهنمایی با ما در تماس باشید.